Parça Beyaz Çankırı Kaya Tuzu 1 KG DOĞAL MİNERALLİ KRİSTAL TUZ
search
  • Parça Beyaz Çankırı Kaya Tuzu 1 KG DOĞAL MİNERALLİ KRİSTAL TUZ

Parça Beyaz Çankırı Kaya Tuzu 1 KG DOĞAL MİNERALLİ KRİSTAL TUZ

Parça Beyaz Çankırı Kaya Tuzu 1 KG DOĞAL MİNERALLİ KRİSTAL TUZ en uygun fiyata burada. Sizde çankırı tuz lamba ürünleri uyguna bulun. İndirimli tuz ürünleri

Marka : Çankırı Tuz Lamba


Fiyatlar

Çankırı Tuzlamba ₺13,50 Kargo: ₺45,00 Siteye Git 10 ay önce

Parça Beyaz Kaya Tuz Hakkında 

Çankırı parça beyaz tuz Çankırı kaya tuzunun tuz mağarasında ki çıktığı haliyle parçalar halinde sizlere sunulmaktadır. Tabi ki beyaz olanlar seçilerek ayırt edilmiştir. Çankırı Toz tuzdan farklı olarak taş değirmende öğütülmemiştir. Müşterilerimiz ağırlı olarak parça beyaz tuzu kendileri öğütmek suretiyle kullanmak amacıyla satın almaktadırlar. Ayrıca bazı müşterilerimiz tokmak ile küçük parçalara ayırarak turşu kurmak için kullanmaktadır. Mineral değerleri bakımından parça beyaz tuz ile toz tuz arasında hiçbir farklılık yoktur. Nihayetinde aynı tuzun taş değirmende öğütülmüş halidir Çankırı toz tuz.

Çankırı parça beyaz tuz ve diğer tuzlara verilen isimlerden biri de yağlık tuzdur. Daha önce Çankırı tuzunun koruyu özelliğinden dolayı özellikle tereyağının bozulmaması için kullanıldığından Çankırı kaya tuzu yağlık tuz olarakta anılmaktadır.

Neden parça beyaz tuz olarak nitelendiriyoruz?

Çünkü burada yer alan Çankırı kaya tuzu, parçalar halinde satışa sunulmaktadır. Yani Çankırı tuzu mağaradan büyük bir özenle seçilip toplandıktan sonra taş değirmende öğütülmemektedir yani parçalar halindedir. Diğer tuz türleri gibi hiçbir şekilde rafine edilmediği için doğal kaya tuzudur. Çankırı kristal kaya tuzunun nereden alınabileceğine ya da nerede satılabileceğine ilişkin pek çok bilgiyi sitemizden edinebilirsiniz. Türkiye'nin en büyük ve en çok satış yapan ve tuz lambası ve kaya tuzu alanında lider konumda olan sitemiz, Türkiye'nin 81 iline gönderim sağlamaktadır.     

Kaya tuzu türleri içerisinde yer alan en sağlıklı türdür Çankırı kaya tuzu.  Pek çok yerde ifade ettiğimiz gibi sitemizde kristal kaya tuzu çeşitlerinden sadece Çankırı tuzu çeşitleri yer almaktadır. Sitemizde yer alan kaya tuzlarının tamamı rafinasyon işleminden geçmediği için doğal kaya tuzu niteliğindedir. Parça tuz diğer kaya tuzlarından sadece boyut yönüyle ayrılmaktadır. Kaya tuzunun nereden alınacağına ya da nerede satılacağına dair pek çok bilgiyi bilgiler başlığı altında ki yazılarımızdan okuyabilirsiniz.

Çankırı tuz lamba markasına ait öğütülmemiş halde bulunan doğal parça beyaz kaya tuzunu, doğal kaya tuzu ve değirmen kategorisinden indirimli fiyatlarda satın alabilir, dört tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Son Baktığınız Ürünler