Yumurta Tuz Sabunu Ortalama 300 Gr
search
  • Yumurta Tuz Sabunu Ortalama 300 Gr

Yumurta Tuz Sabunu Ortalama 300 Gr

Yumurta Tuz Sabunu Ortalama 300 Gr en uygun fiyata burada. Sizde çankırı tuz lamba ürünleri uyguna bulun. İndirimli tuz ürünleri

Marka : Çankırı Tuz Lamba


Fiyatlar

Çankırı Tuzlamba ₺17,00 Kargo: ₺45,00 Siteye Git 7 ay önce

Yumurta biçimli kaya tuzu sabunu , kristal tuz sabun ile aynı yapıda olmasına karşın taneler daha gevşektir. Yumurta tuz sabunun büyük boyut kare tuz sabundan farkı sadece şekil yönüyledir.

Yumurta Tuz Sabunu

Çankırı Tuz Lamba tarafından hazırlanan yumurta tuz sabunu doğal yapısı ve farklı görünümüyle beğeni kazanmaktadır. Doğadan ilham alınarak tasarlanan sabun sadece sağlığınıza fayda sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda göz zevkinize de hitap etmeyi başarıyor. Lavabo ve banyolarda şık bir dekor ürünü olarak tercih edilen yumurta tuz sabunun hammaddesi natürel kaya tuzudur. Bilimsel olarak kaya tuzu Halit mineral olarak değerlendirilmektedir. İnsanın ihtiyaç duyduğu 84 adet minerali yapısında taşımaktadır. Mineraller arasında kalsiyum, potasyum, magnezyum, çinko, bakır bulunmaktadır. Mineral deposu olan tuz sabunları el ve ayak bakımı için de kullanılabilir. Ayrıca, cilt bakım ürünü olarak da tercih edilmektedir. Zira ciltteki yağlanmaya karşı önemli bir etki gücüne sahip bulunmaktadır. Sağlıklı cildin anahtarı olan nemi sunmaktadır. Kullanımından sonra cildin ferahlanmasını sağlar. Cildi sadece dıştan güzelleştirmekle kalmaz, aynı zamanda içtende besler. Mineralleri sayesinde cildin daha aydınlık ve temiz bir görünüm yakalamasını sağlar. Sivilce ve akneye karşı önleyici görevini üstlenir. Aknenin oluşumundan sonra uygulanması halinde kurumasını sağlar. Düzenli kullanılması durumunda cilt sorunlarının açığa çıkmasını önler. Cildin yağ dengesini kontrol altına aldığından ve ihtiyacı olan nemi sunduğundan dolayı yaşlanmayı geciktirici etkiye sahiptir. Mimik çizgilerinin azalmasına olanak tanır. Cilde aydınlık bir görüntü sağladığı için makyaj malzemelerinin kullanım oranını da azaltacaktır. Aynı zamanda eller için gerekli olan korumayı da sunar. Bulaşıcı hastalıkların yayılmasında en etkili olan uzuv ellerdir. Zira eller en sık kullanılan organlardır. Bu nedenle ellerin temiz olmasına hassasiyetle yaklaşılmalıdır. Sürekli suyla temas eden ellerde yaşlanma izleri daha sık görülür. Güneş ışınlarının zararlı etkisine maruz kalan eller domuz gribinden kansere kadar çok sayıdaki hastalığın oluşmasında başrol oynamaktadır. Ellerin sağlıklı ürünlerle yıkanması gerekmektedir. Kristal tuz sabunu elleri derinlemesine temizlemenin yanı sıra bakteri ve mikroplara karşı da korur. Mantar ve tırnak batması gibi yakıcı sorunlar için tercih edilebilmektedir. Ayrıca saç derisi içinde yararlı olan doğal tuz sabunu kepeklenme ve ekzamanın oluşumunu önleyebilmektedir. Online sipariş verilerek indirimli fiyatlarla doğal tuz sabunu satın alınabilir. 

Son Baktığınız Ürünler