Tweety Desenli Tuz Lambası
search
  • Tweety Desenli Tuz Lambası

Tweety Desenli Tuz Lambası

Tweety Desenli Tuz Lambası en uygun fiyata burada. Sizde çankırı tuz lamba ürünleri uyguna bulun. İndirimli tuz ürünleri

Marka : Çankırı Tuz Lamba


Fiyatlar

Çankırı Tuzlamba ₺120,00 Kargo: ₺45,00 Siteye Git 10 ay önce

Diğer Ürün Özellikleri

Ürün Ana Maddesi     : Çankırı doğal Kristal Kaya Tuzu

En                               : 14 cm

Boy                             : 21 cm

Ürün Kalınlığı             : 5 cm   

Ampul Özellikleri        : Nerox ya da General(2 yıl garantili)

Ampül Renk                : Klasik sarı renk gönderilmektedir. İsteğe bağlı yeşil, kırmızı, mavi renk seçenekleri mevcuttur. 

Kablo Özellikleri         :  3 yıl garantili, bakır iletken, 2 m uzunluk, açma-kapama anahtarı

Kablo Renk                 : Beyaz, siyah

Taban maddesi           : Doğal Ahşap

Tweety desenli yüzey işlemeli kristal kaya tuzu lambası çizgi film izleyicileri tarafından yakından bilinen ve sevilen sevimli kahraman, özellikle hayal gücü yüksek olan küçük beylerin ve bayanların talep ettiği tuz lamba modellerimiz arasında yer almaktadır.

Tweety tuz lambası, doğal kaya tuzdan imal edilmiş özellikle çocukların zevkine uygun olan sağlıklı lambalardır. Bildiğimiz gibi piyasada çok fazla zararlı, kimyasal oyuncaklar üretilmektedir. Bu durum çocuklarımız için büyük bir tehlike saçmaktadır. Bu ürün ise çocukların dikkatini çekecek ve hem sağlıklı hem de kaliteli oyuncaklardan biri olmaktadır. Çizgi filmleri yakından takip eden küçük izleyicilerimiz tweety kahramınını hemen tanıyacaktır. Bu ürünümüze ise bayılacaklar ve evlerinin köşelerinde yer almasını isteyeceklerdir. Sizlerde çocuklarınızın hem gözüne hitap eden, zevkine uygun hem de herhangi bir zarar teşkil etmeyen ürünler arıyorsanız bu ürünümüze ve diğer ürünlerimize göz atabilirsiniz.

Çankırı kristal kaya tuzundan üretilen ürün genel olarak sağlıklı ürünü çocukları için keyifli hale getirmek isteyen anneler tarafından satın alınmaktadır. Ürün Çankırı tuzu kullanılarak üretildiği için içerisinde yer alan ampulün rengi ne olursa olsun o rengi net şekilde ortaya koyabilmektedir. 

Son Baktığınız Ürünler