Kabe Desenli Tuz Lambası
search
  • Kabe Desenli Tuz Lambası

Kabe Desenli Tuz Lambası

Kabe Desenli Tuz Lambası en uygun fiyata burada. Sizde çankırı tuz lamba ürünleri uyguna bulun. İndirimli tuz ürünleri

Marka : Çankırı Tuz Lamba


Fiyatlar

Çankırı Tuzlamba ₺120,00 Kargo: ₺45,00 Siteye Git 9 ay önce

Diğer Ürün Özellikleri

Ürün Ana Maddesi     : Çankırı doğal Kristal Kaya Tuzu

En                               : 14 cm

Boy                             : 21 cm

Ürün Kalınlığı             : 5 cm   

Ampul Özellikleri        : Nerox ya da General(2 yıl garantili)

Ampül Renk                : Klasik sarı renk gönderilmektedir. İsteğe bağlı yeşil, kırmızı, mavi renk seçenekleri mevcuttur. 

Kablo Özellikleri         :  3 yıl garantili, bakır iletken, 2 m uzunluk, açma-kapama anahtarı

Kablo Renk                 : Beyaz, siyah

Taban maddesi           : Doğal Ahşap

Kabe desenli tuz lamba yakın zamanda sunmuş olduğumuz tuz lambalarından birisidir. Müşterilerimizden gelen talep yoğunluğundan ötürü üretimine devam etmiş bulunmaktayız

Çankırı kaya tuzu kullanılarak imal edilen Kabe tuz lambası, dini motifli ürünler arasında yer almaktadır. 

Dini motifli ve baskılı ürün almak isteyen müşterilerimizce sipariş edilen Kabe kristal tuz lambası üzerine istenilen yazı ya ekstra şekiller de eklenebilir. 

Çankırı tuzunun en önemli özelliklerinden birisi de renginin beyaz olmasıdır. Doğal Çankırı kristal tuzunda ki bu özellik nedeniyle Kabe gece tuzu lambası gibi bütün yüzey baskılı/işlemeleri tuz lambaları içerisinde ki ampulün rengini net şekilde yansıtmaktadır. Ancak himalaya tuzu gibi renkli doğal tuzlardan üretilen lambalarda klasik sarı ampul dışında ki renkler kullanılamamaktadır. Çünkü doğal kristal tuzun rengi ampulün rengini bastırmaktadır.

Üzerinde kabe deseni olan, doğal kaya tuzundan üretilmiş Kabe Desenli Tuz Lambası, kullanıcılarına hem görsel olarak şıklık sağlarken hem de sağlık dağıtıyor. Hacca gitmek isteyen ya da hacdan dönmüş olan tanıdıklarımıza, akrabalarımıza alabileceğiniz bu hediye ile onları sevindirebilirsiniz. Ayrıca sağlıklı oluşları ile de birçok insanın çok daha rahat nefes almasına imkan verecektir. Kâbe’ye giden ya da gitme özlemi içinde olan tanıdıklarınıza, sevdiklerinize de güzel bir hediye olabilecek bu lamba, negatif iyonları ile de bulunduğu ortamı canlandıracaktır. Aynı zamanda tuz gece lambası olarak da kullanılabilen bu tuz lambası evlerinizde oldukça şık bir aksesuar olacak ve görselliği ile oldukça beğeni kazanacaktır.

Yüzey işlemeli/baskılı ürünler arasında yer alan Kabe kaya tuzu lambası, faydalı ürün olmasının yanı sıra fiyatı oldukça uygun ve görsel yönden göze hitap eden ürünler arasında yer almaktadır. 

Çankırı Tuz Lamba sitesinde yer alan ve kabe desenli iyon lambası gibi baskılı ürünler için ekstra baskı ücreti alınmamaktadır. Kişiye özel olarak tasarlanabilen tuz lamba fiyatları değişkenlik göstermemektedir ve sabit fiyatı ile satın alınabilmektedir.

Son Baktığınız Ürünler