Çift Tuz Lamba (Yatak Odası İçin) 2 Adet 5'er KG
search
  • Çift Tuz Lamba (Yatak Odası İçin) 2 Adet 5'er KG

Çift Tuz Lamba (Yatak Odası İçin) 2 Adet 5'er KG

Çift Tuz Lamba (Yatak Odası İçin) 2 Adet 5'er KG en uygun fiyata burada. Sizde çankırı tuz lamba ürünleri uyguna bulun. İndirimli tuz ürünleri

Marka : Çankırı Tuz Lamba


Fiyatlar

Çankırı Tuzlamba ₺310,25 Ücretsiz Kargo Siteye Git 10 ay önce

Diğer Ürün Özellikleri

Ürün Ana Maddesi     : Doğal Kristal Kaya Tuzu

En                              : 13 cm

Boy                            : 23 cm

Ampul Özellikleri        : Nerox ya da General(2 yıl garantili)

Ampül Renk                : Klasik sarı renk gönderilmektedir. İsteğe bağlı yeşil, kırmızı, mavi renk seçenekleri mevcuttur. 

Kablo Özellikleri         :  3 yıl garantili, bakır iletken, 2m uzunluk, açma-kapama anahtarı

Kablo Renk                 : Beyaz, siyah

Kullanımı                     :  35-40 m² odalar için idealdir.

Taban maddesi           : Doğal Ahşap

Tuz lamba yatağımızın hem sağında hem solunda olur ise etki derecesi normalden çok yüksek olur. Bizde bu nedenle çift tuz lamba olarak yatak odası için iki adet tuz lamba sunuyoruz.

Yatak odası için doğal tuz gece lambası Yatak odası için doğal tuz gece lambasıAmacınız Kristal Tuz Lambalarının Faydası mı?

Doğal gece tuz lambası kategorisinde yer alan ve en çok tercih edilen çeşitler arasında yer alan ve daha çok alerjik astım, bahar alerjisi, bronşit, nefes darlığı, horlama, burun tıkanıklığı, kuru öksürük gibi solunumla ilgili problemlerine yardımcı olması amacıyla alınan ürünlerin en önemli özelliklerinden birisi de lambaların rahatlatıcı etkisidir. 

Çankırı kristal kaya tuzundan ve daha çok yatak odası ve çocuk odasında kullanılan kristal çift tuz lambası, en çok satın alınan ürünler arasında yer almaktadır. Çift tuz lambaları fiyatları,tek tek iki adet olarak alımlara göre çok daha uygundur.

Daha çok çocuk odası ve yatak odası için sipariş edilen Çankırı tuz lamba markasına 2 adet 5 kg ağırlığında ki çift tuz lambasını, doğal tuz lamba kategorisinden avantajlı fiyat ile satın alabilir, dört tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile yapabilirsiniz. 

Son Baktığınız Ürünler