Doğal Tuz Lamba 5 KG
search
  • Doğal Tuz Lamba 5 KG

Doğal Tuz Lamba 5 KG

Doğal Tuz Lamba 5 KG en uygun fiyata burada. Sizde çankırı tuz lamba ürünleri uyguna bulun. İndirimli tuz ürünleri

Marka : Çankırı Tuz Lamba


Fiyatlar

Çankırı Tuzlamba ₺160,00 Kargo: ₺45,00 Siteye Git 2 gün önce

Diğer Ürün Özellikleri

Ürün Ana Maddesi     : Doğal Kristal Tuz

En                               : 13 cm

Boy                             : 23 cm

Ampul Özellikleri        : Nerox ya da General(2 yıl garantili)

Ampül Renk                : Klasik sarı renk gönderilmektedir. İsteğe bağlı yeşil, kırmızı, mavi renk seçenekleri mevcuttur. 

Kablo Özellikleri         :  3 yıl garantili, bakır iletken, 2m uzunluk, açma-kapama anahtarı

Kablo Renk                 : Beyaz, siyah

Kullanımı                     : 21 m² odalar için idealdir.

Taban maddesi           : Doğal Ahşap

Özellikle üst solunum yolu rahatsızlığı olanlar, grip. nezle gibi mevsimsel rahatsızlığı olanlar, alerjik rahatsızlıkları olanların seçmiş olduğu kristal kaya tuzu lambalarımız bu rahatsızlıkların etkisini minimize etmektedir. Doğal tuzlamba çeşitlerimizin tuz lambasının en saf şekli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Çünkü bu tuz lambalarımızda görsellik değil ağırlık önemlidir. Tuz lambanın dış görünümü tamamen içerisinde ki lambanın rengiyle ilgilidir. Kaya tuzunun rengiyle alakalı değildir. Çünkü Çankırı kaya tuzu, içerisinde ki minerallerin oranının dengeli olması nedeniyle  himalaya tuzu veya diğer deniz tuzu, göl tuzu ve rafine tuzlardan farklıdır.  Yarenler diyarından ülkemizin 81 iline hızlı şekilde göndermiş olduğumuz Çankırı tuz ve tuz lambası tasarımlarımızla sizler için tüm imkanlarımızı seferber etmekteyiz. Satmış olduğumuz ürünlerimizin tamamı kristal Çankırı tuzundan yapılmaktadır.

Doğal Kristal Tuz Lambaları Nasıl Yapılır?

Doğal kristal tuz lamba, Çankırı tuz ocağından çıkarılan kristal kaya tuzunun doğal yöntemlerle şekillendirilerek alt ve orta kısmının oyulması ve oyulan alana ısıtıcı ampul koyulmasıyla üretilmektedir. Tuz gece lambanın zeminde düzgün şekilde durması ve görümünü daha da estetik hale getirmek amacıyla alt kısmında kaliteli ve doğal bir ahşap yer almaktadır.

Doğal Kristal Tuz Lambası Üretim Aşamaları:

  • İlk olarak hiçbir çevresel koşuldan etkilenmeyen kapalı tuz mağarasında yer alan doğal tuz seçilir. Seçilen tuzların belirli boyut-özellik-görünüme sahip olmasına dikkat edilir.
  • Tuz doğal olarak şekillendirilir, alt kısmı oyulur ve üzerinde ki tozlardan arındırılır.
  • Son olarak ampul yuvaya yerleştirilir ve artık sağlıklı doğal kaya tuz gece lamba kullanıma hazır hale gelir.  Bu doğal ürünü sipariş etmeniz durumunda hediye edebileceğiniz gibi hem sağlığınıza hem de evinizde ki şıklığa katkı sağlayabilirsiniz.

Son Baktığınız Ürünler