Doğal Tuz Lamba 4 KG
search
  • Doğal Tuz Lamba 4 KG

Doğal Tuz Lamba 4 KG

Doğal Tuz Lamba 4 KG en uygun fiyata burada. Sizde çankırı tuz lamba ürünleri uyguna bulun. İndirimli tuz ürünleri

Marka : Çankırı Tuz Lamba


Fiyatlar

Çankırı Tuzlamba ₺140,50 Kargo: ₺45,00 Siteye Git 7 ay önce

Diğer Ürün Özellikleri

Ürün Ana Maddesi     : Doğal Kristal Tuz

En                              : 12 cm

Boy                            : 21 cm

Ampul Özellikleri        : Nerox ya da General(2 yıl garantili)

Ampül Renk                : Klasik sarı renk gönderilmektedir. İsteğe bağlı yeşil, kırmızı, mavi renk seçenekleri mevcuttur. 

Kablo Özellikleri         :  3 yıl garantili, bakır iletken, 2m uzunluk, açma-kapama anahtarı

Kablo Renk                 : Beyaz, siyah

Kullanımı                     : 21 m² odalar için idealdir.

Taban maddesi           : Doğal Ahşap

Özellikle astım, bronşit, nefes darlığı, horlama, KOAH, burun tıkanıklığı rahatsızlığı gibi sıkıntılarla tercih edilen doğal tuz lambası çeşitlerimiz tamamen Çankırı’da yer alan Çankırı kaya tuzundan doğal yöntemlerle işlenerek yapılmıştır. Tuz lambanın mineral kaybına uğramaması için ve tuz mağarasında ki halini koruması için bütün tedbirleri almaktayız. Kaya tuzu lambalarımızın doğal yapısının beyaz olmasının sebebi ve himalaya tuz gibi pembe olmamasının sebebi içerisinde yer alan demir oranının dengeli olmasından kaynaklanmaktadır. Ayrıca fabrikasyondan geçmemiş olan ve saf kaya tuzundan üretilen kristal tuz lambalarımızın ve Çankırı tuz ürünlerimizin bu yönüyle deniz tuzu, göl tuzu, rafine tuzlarla veya himalaya tuzu ile bir ilgisi bulunmamaktadır. Sadece Yaren mekanı Çankırının en önemli kaynağı Çankırı tuzundan üretilmiş tuzlamba ve tuz ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

Doğal kristal tuz lambası tanımı ve özellikleri

Doğal Tuz Gece Lambası Nedir, Özellikleri Nelerdir?

Çankırı doğal negatif iyon lambası, doğal kaya tuzunun el işçiliği ile oyularak içine mum veya ampul yerleştirilmesi ile üretilen üründür. Elektrikle çalışan ve açma-kapama düğmesi bulunan tuz gece lambası itina ile oyulması sayesinde muhteşem bir albenisi ile kullanım ve dekoratif görünüşü ile ilgi görmektedir.

Doğal olması en önemli özelliğidir. Çankırı’nın doğal kristal tuz mağaralarından çıkarılan kaya tuzu işlenir, oyulur ve lamba formuna getirilmektedir.

Temel ihtiyaçlardan birisi olan aydınlatma, üretim sektörünün önemli kalemleri arasında yer almaktadır.

Gece lambası olarak kullanılabilecek olan ürün, ayrıca çalışma ve kitap okuma lambası olarak aydınlatma ihtiyacımızı da kısmen de olsa karşılayabilir.

Son Baktığınız Ürünler