Doğal Tuz Lamba 2 KG
search
  • Doğal Tuz Lamba 2 KG

Doğal Tuz Lamba 2 KG

Doğal Tuz Lamba 2 KG en uygun fiyata burada. Sizde çankırı tuz lamba ürünleri uyguna bulun. İndirimli tuz ürünleri

Marka : Çankırı Tuz Lamba


Fiyatlar

Çankırı Tuzlamba ₺90,00 Kargo: ₺45,00 Siteye Git 10 ay önce

Diğer Ürün Özellikleri

Ürün Ana Maddesi     : Çankırı Tuzu

En                               : 10 cm

Boy                             : 17 cm

Ampul Özellikleri        : Nerox ya da General(2 yıl garantili)

Ampül Renk                : Klasik sarı renk gönderilmektedir. İsteğe bağlı yeşil, kırmızı, mavi renk seçenekleri mevcuttur. 

Kablo Özellikleri         :  3 yıl garantili, bakır iletken, 2m uzunluk, açma-kapama anahtarı

Kablo Renk                 : Beyaz, siyah

Kullanımı                     : 21 m² odalar için idealdir.

Taban maddesi           : Doğal Ahşap

        Özellikle tuz lambasının sağlığından yararlanmayı amaçlayan müşterilerimiz doğal şekilli tuz lambalarını tercih etmektedir. Çünkü doğal şekilli olan tuz lamba türlerimizde görsellik ikinci planda yer almaktadır. Kaya tuzundan yapılmış olan kaya tuzu lambasını aşınmalardan korumak için su ile temasını sağlamamalısınız. Ayrıca mümkün olduğu kadar tuzlambayı nem içeren ortamlarda yakmanız gerekmektedir. Böylece ortamın nem oranını da dengelemiş olursunuz.  Çankırı kaya tuzunun ampul ile ısınması ile birlikte oluşan negatif iyonlar sayesinde tuz lambasının bulunduğu ortamda soluduğunuz havanın kalitesini artırırsınız. Böylece tuz lambalarının tüm faydasından yararlanmış olursunuz. Doğal şekilli tuz lambalarımız içerisinde ki lambanın rengine göre renk almaktadır. Bu durum Yaren şehri Çankırı’mızın tuz mağarasında yer alan kaya tuzunu himalaya tuzundan ayıran en önemli farkıdır.  Bizim kristal tuz lambalarımız deniz tuzu, göl tuzu veya diğer rafine tuzlar gibi hiçbir şekilde işlemden geçmemiştir.  Tabiri caizse ürünlerimizin mayasını Çankırı tuz ve tuz ürünleri oluşturmaktadır. Tuz lambası türlerimizin tamamı %100 doğaldır ve tuz mağarasındaki doğallığını korumaktadır.

Doğal Tuz Lamba Modellerinden 2 Kg

Doğal şekilli tuz lambalar, birincil amacı fayda yani ürünün sağlığa olan etkisi göz önünde bulundurularak sipariş edilmektedir. Ürünün ağırlığı arttıkça doğru orantılı olarak faydası da artacaktır. Ofis gibi küçük alanlarda kullanabileceğiniz ürün havanın temizlenmesini ve orman, şelale, deniz kenarı ve yağmurlu yerlerde ki rahatlık hissini ürettiği negatif iyonlar ile sağlayacaktır. Sağlıklı ve doğal yaşamın önemli parçalarından sayılabilecek doğal kristal tuz lambası yaymış olduğu negatif iyon ve güçlü bir nem çekici etkisiyle ortamı kirleticilerden arındıracaktır. Ürünün bu özelliğinden dolayı üst solunum yolu için tercih edilebilmektedir.

Pozitif İyonlara Karşı Sağlıklı Negatif İyonlar

Kg ağırlığına göre çeşitli fiyatlarda satın alabileceğiniz doğal tuz gece lambaları, 

  • Bilgisayar Monitörleri
  • Televizyon ve radyo alıcıları
  • Elektrikli ısıtıcılar, cep telefonları
  • Kurutma makinesi
  • Mikrodalga fırınlar
  • Tutun dumanı
  • Kirleticiler( Toz, polen, bakteri, virüs, kıl gibi alerjenler)

gibi bazı pozitif iyon kaynaklarına karşı sağlıklı negatif iyonlar üretmektedir.

Kaynak : Doğal Tuz Lamba 1,5 Kg

Son Baktığınız Ürünler