Mevlana Mevlevi Tuz Lambası
search
  • Mevlana Mevlevi Tuz Lambası

Mevlana Mevlevi Tuz Lambası

Mevlana Mevlevi Tuz Lambası en uygun fiyata burada. Sizde çankırı tuz lamba ürünleri uyguna bulun. İndirimli tuz ürünleri

Marka : Çankırı Tuz Lamba


Fiyatlar

Çankırı Tuzlamba ₺120,00 Kargo: ₺45,00 Siteye Git 6 ay önce
Diğer Ürün Özellikleri

Ürün Ana Maddesi     : Doğal Kristal Kaya Tuzu

Ampul Özellikleri        : Nerox ya da General(2 yıl garantili)

Ampül Renk                : Klasik sarı renk gönderilmektedir. İsteğe bağlı yeşil, kırmızı, mavi renk seçenekleri mevcuttur. 

Kablo Özellikleri         :  3 yıl garantili, bakır iletken, 2m uzunluk, açma-kapama anahtarı

Kablo Renk                 : Beyaz, siyah

Kullanımı                     :  9-12 m² odalar için idealdir.

Taban maddesi           : Doğal Ahşap

Mevlana Tuz Lamba

‘’ Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol’’ diyen Mevlana Celaleddin Rumi hoşgörünün önemli temsilcilerinden birisi olarak hafızamıza kazınmıştır. Ülkemizde oldukça sevilen ve değer verilen Mevlana Celaleddin Rumi’nin sema ederken ki haline ilişkin görünümü de yüzey işlemeli tuz lambalarımız üzerine baskı yapmadan edemedik.

Görsel güzelliğinin yanında sağlığımız için de sayılamayacak kadar çok faydası olan tuz lambaları, evlerimizde şıklığımızı tamamlarken aynı zamanda da sağlığımıza katkıda bulunmaktadır. Aynı zamanda sevdiklerimiz için en değerli hediyelerden biri olan tuz lambaları, birbirinden şık görselleri ile de dikkat çekmektedir. Ülkemizin en büyük değerlerinden biri, tasavvuf âlimi Mevlana Celaleddin Rumi’yi bilenler, tanıyanlar bu sema ederken ki halinin doğal tuz lambası üzerine baskısını gördüklerinde, bu güzelliğe karşı koyamayacaklardır.

Tuz Lambası Nedir?

Sahip oldukları faydalarıyla hem göze hem de sağlığınıza hitap eden Mevlevi baskılı tuz lambaları, çeşitli boylarda şekillendirilmiş kaya tuzunun içine lamba yerleştirilmesiyle elde edilen doğal negatif iyon kaynağıdır. Sahip olduğu higroskopik özelliği sayesinde kullanıldığını alanın nem düzeyini dengeler.

Çankırı tuz lamba markasına ait Mevlana negatif iyon lambasını , yüzey işlemeli tuz lamba kategorisinden indirimli fiyatlarda satın alabilir, dört tıkla sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile yapabilirsiniz. 

Son Baktığınız Ürünler