Trabzon Logolu Tuz Lambası
search
  • Trabzon Logolu Tuz Lambası

Trabzon Logolu Tuz Lambası

Trabzon Logolu Tuz Lambası en uygun fiyata burada. Sizde çankırı tuz lamba ürünleri uyguna bulun. İndirimli tuz ürünleri

Marka : Çankırı Tuz Lamba


Fiyatlar

Çankırı Tuzlamba ₺120,00 Kargo: ₺45,00 Siteye Git 2 gün önce

Diğer Ürün Özellikleri

Ürün Ana Maddesi     : Doğal Kristal Kaya Tuzu

Ampul Özellikleri        : Nerox ya da General(2 yıl garantili)

Ampül Renk                : Klasik sarı renk gönderilmektedir. İsteğe bağlı yeşil, kırmızı, mavi renk seçenekleri mevcuttur. 

Kablo Özellikleri         :  3 yıl garantili, bakır iletken, 2m uzunluk, açma-kapama anahtarı

Kablo Renk                 : Beyaz, siyah

Kullanımı                     :  9-12 m² odalar için idealdir.

Taban maddesi           : Doğal Ahşap

Trabzon Logolu Tuzdan Lamba

Özellikleri

Trabzon şehriyle ilgili sembolleri içeren logolu tuz lambası, Trabzon'lular  tarafından oldukça tercih edilmektedir.  Genel olarak hediye amaçlı satın alınan tuz lambasını bireysel olarak tercih edenlerin sayısı da oldukça fazladır.

Önemli şehirlerimiz arasında yer alan ve çeşitli spor dallarında mücadele eden önemli şehirlerimiz arasında yer alan Trabzon baskılı tuz lambaları kullanarak hem lamba tarafından yayılan eksi iyonlar sayesinde faydasından istifade edeceksiniz hem de dekoratif bir görünüm oluşturacaksınız. 

Çankırı kaya tuzundan üretilen ve baskılı tuzlamba türleri arasında yer alan tuz taşı, özellikle içerisinde yer alan ampulün yanmasıyla Trabzon şehri sembol ve logosunu net şekilde göstermektedir. Çünkü Çankırı tuzu, himalaya tuzu gibi pembe renge sahip değildir. Sahip olduğu mineral dağılımı açısından rengi beyazdır ve bu sayede tuz rengi üzerinde yer alan baskıyı gölgelememektedir.

Üretimi

Trabzon İşlemeli ürün, diğer iyon lambalarımız da olduğu gibi el işlemesi ve diğer doğal yöntemlerle üretilmektedir. Çankırı Tuz Lamba markalı tüm ürünlerimiz gibi bu ürünümüzde kimyasal müdahaleye maruz kalmaz ve tuz mağarasında ki en saf haliyle müşterilerimize sunulur.

Kullanımı

Ürün kullanıma hazır durumdadır ve sadece prize fişinin takılarak açma kapama düğmesine basılması yeterlidir.

Faydaları

Yaren diyarında ki kristal tuz mağaralarından çıkarılan Doğal Çankırı tuzundan üretilen baskılı ürün, içerisinde yer alan ampul ile ısınarak ortama negatif iyon salmaktadır. Bu sayede ortamda yer alan ve solunumla ilgili hastalıkların sebebi olan toz, polen, bakteri, virüs gibi maddeleri yere düşürmektedir. Eğer alacağınız ürün üzerinde ki kil miktarı daha yoğun olursa bu maddeleri lamba daha iyi tutacaktır ve tekrar havaya bırakmayacaktır. 

Trabzon işlemeli/baskılı ürünü Çankırı Tuz Lamba yüzey işlemeli tuz lambası kategorisinden seçebilirsiniz,  taksit seçenekleriyle sipariş oluşturabilir, ayrıca ödemeyi teslimatta kredi kartı ile de yaparak indirimli fiyatlarlarla satın alabilirsiniz.

Son Baktığınız Ürünler