Yılan Şekilli Tuz Lambası
search
  • Yılan Şekilli Tuz Lambası

Yılan Şekilli Tuz Lambası

Yılan Şekilli Tuz Lambası en uygun fiyata burada. Sizde çankırı tuz lamba ürünleri uyguna bulun. İndirimli tuz ürünleri

Marka : Çankırı Tuz Lamba


Fiyatlar

Çankırı Tuzlamba ₺120,00 Kargo: ₺45,00 Siteye Git 9 ay önce

Diğer Ürün Özellikleri

Ürün Ana Maddesi     : Doğal Kristal Kaya Tuzu

Ampul Özellikleri        : Nerox ya da General(2 yıl garantili)

Ampül Renk                : Klasik sarı renk gönderilmektedir. İsteğe bağlı yeşil, kırmızı, mavi renk seçenekleri mevcuttur. 

Kablo Özellikleri         :  3 yıl garantili, bakır iletken, 2m uzunluk, açma-kapama anahtarı

Kablo Renk                 : Beyaz, siyah

Kullanımı                     :  9-12 m² odalar için idealdir.

Taban maddesi           : Doğal Ahşap

Yılan şekilli tuz lambası, özellikle hayal gücü geniş olan küçük bey ve bayanların tercih ettiği kaya tuzu lambasıdır. 

Yılan Şekilli Tuz Lambası

 Tamamen doğal tuz lambası ürününü odanızın en güzel köşesine koyabilir, gece muhteşem bir loş ortam yaratabilirsiniz. Tuz lambası üzerindeki desenler ise bulunduğu ortamda veya yerleştirilen bir köşede ayrı bir hava oluşturmaktadır. Ortamın atmosferini hem sağlıklı hem de huzurlu kılmak için tercih etmeniz gereken harika bir ürün.

 Tuz Lamba Nedir?

Kaya tuzundan oluşan yapının içerisine tuzu ısıtan bir ampulün koyulması ile ortaya çıkan doğal ve sağlıklı lambalardır. Dış görünümü şekillendirilmiş veya herhangi bir şekil verilmemiş olarak tüketicilere sunulmaktadır. Kaya tuzu parçacıkları içerisinde yer alan ışık ile birleştiğinde ortaya muazzam bir görünüm çıkmaktadır. Şekillendirilerek oluşturulan tuz lambaları ev, ofis ve diğer mekanlarınız için güzel bir aksesuar olarak karşınıza çıkmaktadır.

Tuz Lambanın Özellikleri

Öncelikle Tuz ve lambanın birleşmesiyle güzel bir aksesuar olarak karşınıza çıkmaktadır. Fakat tuz lambalarının en önemli özelliği sağlığınız açısından gereken negatif iyonlara sahiptir. Bulunduğunuz yerdeki pozitif iyonlu havayı negatif duruma çevirmektedir. Şehirden uzakta kalan daha çok sanayileşmemiş ve atmosferi bozulmamış doğal alanlardaki havada yer alan negatif iyon özelliği taşımaktadır. Bu güzel özelliklere sahip tuz lambası fiyatı tercih edeceğiniz ürünün ağırlığına, şekline ve desenli olma özeliğine göre değişiklik göstermektedir. Tuz lamba ağırlıkları 1,5 kg ile 10 kg arasında değişmektedir.

Tuz Lambasının Faydaları

Sadece güzel bir dekor olarak değil aynı zamanda ortamdaki yaşamada sağlıklı katkısı bulunmaktadır. Negatif iyonlar sayesinde; stres ve depresyonu azaltır, zihinsel rahatlama sağlar, uykusuzluğu azaltır, hücrelerinize canlılık verir, vücudunuzun direncini artırır aynı zamanda astım ve bronşit gibi rahatsızlıkların tedavisinde de etkilidir. Eğer iş yoğunluğu sebebiyle stresli bir ortamda bulunuyorsanız mutlaka güzel görünümlü bir tuz lambası almanız tavsiye edilir.  

Yılan Şekilli Tuz Lambası

İçine ampul yerleştirilerek ortaya çıkan şahane görünümlü tuz lambası; size ve sevdiklerinize daha sağlıklı ve huzurlu bir ortam sunmaktadır. Bulunduğunuz ortamın atmosferini değiştiren ve baktığınızda size canlılık veren desenli güzel görünümü sayesinde kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Özellikle bayanların yatak odasında ferah ve loş bir ortam oluşturması için tercih edilmesi gereken bir ürün. Ayrıca bu nazik görünüme sahip desenli tuz lamba fiyatı rahatlıkla satın alabileceğiniz uygun koşullarda tarafınıza sunulmaktadır. Ortalama 2,5 – 3,5 kg ağırlığında olması sebebiyle de son derece sağlam bir yapıya sahiptir.

Son Baktığınız Ürünler