Kıvrımlı Gaz Lambası Şekilli Sarı Tuz Lamba
search
  • Kıvrımlı Gaz Lambası Şekilli Sarı Tuz Lamba

Kıvrımlı Gaz Lambası Şekilli Sarı Tuz Lamba

Kıvrımlı Gaz Lambası Şekilli Sarı Tuz Lamba en uygun fiyata burada. Sizde çankırı tuz lamba ürünleri uyguna bulun. İndirimli tuz ürünleri

Marka : Çankırı Tuz Lamba


Fiyatlar

Çankırı Tuzlamba ₺160,00 Kargo: ₺45,00 Siteye Git 9 ay önce

Kıvrımlı gaz lambası türlerimiz en yeni modellerimiz arasında yer almaktadır. Özellikle yılbaşı günleri ağırlıklı olmak üzere hediye amacıyla tercih edilen doğal kaya tuzu lambalarımızdandır.

Görsel zenginliğine ek olarak yaymış olduğu negatif iyon miktarını daha da artırarak daha da sağlıklı hale gelmesi için kg ağırlığını yaklaşık 1 kg kadar artırdık. Ancak kg ağırlığını artırırken ürünün estetik yönünü ayrıca korumayı da amaçladık.

Genelde doğal iyon lambaları diğer modellere göre kg açısından daha da ağır olduğu için sadece sağlık amaçlı ürün almak isteyen müşterilerimizce daha çok tercih edilmekteydi. Ancak 2016 yılından itibaren tıpkı gaz lambası şekilli gece tuzu taşı lambası gibi diğer ürünlerimizin de kg ağırlığı daha da artırılmıştır. Fayda yönü estetik yönü kadar ağır bastığı için sade ce sağlık ya da şifa yönüyle tuz lambası satın almak isteyen müşterilerimizce de tercih edilebilir hale gelmiştir.

Son Baktığınız Ürünler