Orta Boy Piramit Çankırı Tuz Lambası
search
  • Orta Boy Piramit Çankırı Tuz Lambası

Orta Boy Piramit Çankırı Tuz Lambası

Orta Boy Piramit Çankırı Tuz Lambası en uygun fiyata burada. Sizde çankırı tuz lamba ürünleri uyguna bulun. İndirimli tuz ürünleri

Marka : Çankırı Tuz Lamba


Fiyatlar

Çankırı Tuzlamba ₺160,00 Kargo: ₺45,00 Siteye Git 9 ay önce

Piramit hakkında genel bilgi:

Piramit deyince ilk olarak Mısır Piramitleri akla gelmektedir. Dünyanın 7 harikasından biri olma özelliğine sahip Mısır'da ki Gize piramitlerinden biri olan Keops Piramitidir.Piramit yapıları dünyanın farklı yerlerinde yer alsa da piramitlerin Mısır ile özdeşleştiğini söyleyebiliriz. İnşa edilen en önemli piramitin, piramit tuz lambası şekline benzeyen Gize Piramitleri'nden birisi olan Keops Piramiti olduğunu söyleyebiliriz.

Piramit tuz lambası tarihçesi:

Dünya'da piramit şekilli tuz lambaları ilk olarak himalaya tuzundan yapılmıştır. Piramit şekilli kaya tuzu lambalarının ilk olarak himalaya lambaları ile tanındığını söyleyebiliriz.

Çankırı kaya tuzu beyaz olduğu için bu tuzdan üretilen tüm lambalar içerisinde yer alan ışığın rengini alabilmektedir. Piramit tuz lambası da şekerlik tuz lambası gibi sahip olduğu orantı sayesinde içerisine koyulacak farklı renkteki tüm ışıklar dengeli şekilde dağılmaktadır.

Piramit tuz lamba faydaları:

Her nekadar piramit şekilleri için batıl inançlar olsa da piramit tuz lambalarının faydası da diğer tuz lamba faydaları gibi ısınan tuz miktarının yüksek olması ile ilgilidir. Yani ister piramit olsun ister farklı bir ürün olsun sahip olduğu kaya tuzu miktarı arttıkça yayılan negatif iyon daha da artacağı için faydası da artacaktır. Bu nedenle sahip olduğu faydasının sadece sahip olduğu Çankırı kaya tuzu ile ilgili olduğunu söyleyebiliri.

Son Baktığınız Ürünler