Büyük Şömine Çankırı Tuz Lamba
search
  • Büyük Şömine Çankırı Tuz Lamba

Büyük Şömine Çankırı Tuz Lamba

Büyük Şömine Çankırı Tuz Lamba en uygun fiyata burada. Sizde çankırı tuz lamba ürünleri uyguna bulun. İndirimli tuz ürünleri

Marka : Çankırı Tuz Lamba


Fiyatlar

Çankırı Tuzlamba ₺500,00 Ücretsiz Kargo Siteye Git 7 ay önce

Kare ya da dikdörtgen görünüme sahip olan büyük boy şömine tuz lambası, şuana kadar üretmiş olduğumuz en ağır şöminelerimizdendir. İçerisinde yer alan ve parça beyaz tuz olarak isimlendirmiş olduğumuz kaya tuzu parçaları ışık ile birleşince sizlere ateş rengini sunmaktadır.  Kg ağırlığı oldukça yüksek olan büyük şöminenin en önemli özelliği ısınan tuz miktarı arttığı için faydası daha da arttığı için sağlık yönü artmıştır.

Büyük boy kare-dikdörtgen şömine tuz lamba üretirken hangi duruma dikkat ettik?

Öncelikle şömine duyusu alt kısmında değil şöminenin arka kısmında yer almıştır. Çünkü şömine büyüklüğü arttıkça içerisinde ki kaya tuzu parçacıkları da artmış olacağı için küçük parçaların ve kaya tuzu tozlarının lambayı koyacağımız zemine akmaması için duyu kısmı arkada yer almıştır. Öte yandan duyu kısmını alt kısma yapsaydık kablo için giriş kanalı yapılması gerekmekteydi ki bu durum şöminenin estetik görünümünü doğal olarak olumsuz etkileyecekti.

Çankırı tuz lambası, şömine tasarımlarını sizlere sunar.

Son Baktığınız Ürünler