Seramik Objeli Kız Kuleli Tuz Lamba
search
  • Seramik Objeli Kız Kuleli Tuz Lamba

Seramik Objeli Kız Kuleli Tuz Lamba

Seramik Objeli Kız Kuleli Tuz Lamba en uygun fiyata burada. Sizde çankırı tuz lamba ürünleri uyguna bulun. İndirimli tuz ürünleri

Marka : Çankırı Tuz Lamba


Fiyatlar

Çankırı Tuzlamba ₺120,00 Kargo: ₺45,00 Siteye Git 9 ay önce

Diğer Ürün Özellikleri

Ürün Ana Maddesi     : Doğal Kristal Kaya Tuzu

Ampul Özellikleri        : Nerox ya da General(2 yıl garantili)

Ampül Renk                : Klasik sarı renk gönderilmektedir. İsteğe bağlı yeşil, kırmızı, mavi renk seçenekleri mevcuttur. 

Kablo Özellikleri         :  3 yıl garantili, bakır iletken, 2m uzunluk, açma-kapama anahtarı

Kablo Renk                 : Beyaz, siyah

Kullanımı                     :  9-12 m² odalar için idealdir.

Taban maddesi           : Doğal Ahşap

Seramik objeli İstanbul Kız Kule'si

İstanbul Kız Kulesi, Pek çok aşka konu olmuş İstanbul’un en önemli simgeleri arasında yer almaktadır.  Öylesine sevilmektedir ki çok farklı amaçlarla üretilen pek çok üründe İstanbul kız kulesi yer almaktadır. Türkiye’de pek çok cafe giriş kısmında ya da cafenin belirli yerlerinde kız kulesi resimlerine yer verilmektedir.

İlk olarak İstanbul kız kulesi baskılı tuz lambasını baskı halinde yüzey işlemeli/baskılı modellerimizde kullandık. Bu ürünümüze ilaveten çok kez deneyerek ürettiğimiz seramik objeli Kız Kule'si tuz lambasının ön kısmında yer alan obje seramiktir. Arka kısımda güneşi simgeleyen kısım ise 4 kg ağırlığında doğal tuz lambasıdır. Ayrıca seramik objenin kaya tuzu lambası ile uyumlu olmasını sağlayacak altlık kısmı da yer almaktadır. Özellikle gece yakılması durumunda kendinizi İstanbul Kız Kulesi yakınında hissedeceksiniz. 

Son Baktığınız Ürünler