Sekiz Köşeli Kaya Tuzu Parçacıklı Tuz Kasası
search
  • Sekiz Köşeli Kaya Tuzu Parçacıklı Tuz Kasası

Sekiz Köşeli Kaya Tuzu Parçacıklı Tuz Kasası

Sekiz Köşeli Kaya Tuzu Parçacıklı Tuz Kasası en uygun fiyata burada. Sizde çankırı tuz lamba ürünleri uyguna bulun. İndirimli tuz ürünleri

Marka : Çankırı Tuz Lamba


Fiyatlar

Çankırı Tuzlamba ₺100,00 Kargo: ₺45,00 Siteye Git 2 gün önce

Sekiz köşeli kaya tuzu parçacıklı tuz kasası

Sekiz köşeli tuz kasası, hem evinize özel bir hava katacak hem de içerisinde yer alan ampulün tuzu ısıtmasıyla sağlıklı negatif iyonlar yayacaktır.

Negatif iyonların en önemli faydası hava kalitesini artırmasıdır. Kristal yapının korunması için çok dikkatli bir biçimde ve tamamen elde işlenen doğal tuz blokları sayesinde bu özellikleri kazanan tuz lambaların havadaki iyon dengesini değiştirmesi, negatif yüklü iyonların mikroorganizma ve toz parçalarını çekmesini de sağlamaktadır. Polen, toz, hayvan tüyü, mantar sporları, virüsler ve diğer birçok mikroorganizmayı negatif yük sayesinde kendine çeken bu iyonlar böylelikle tüm bu solunması zararlı unsurların lamba üzerinde toplanmasına yardımcı olur. Dolayısıyla diğer lambalar gibi tuz kasasının ahşap kısmının da birkaç günlük aralıklarla temizlenmesi, bu işleminse nemli bir bez kullanarak fazla bastırmadan yapılması gerekir. 

Son Baktığınız Ürünler