Yıldız Tuz Lambası
search
  • Yıldız Tuz Lambası

Yıldız Tuz Lambası

Yıldız Tuz Lambası en uygun fiyata burada. Sizde çankırı tuz lamba ürünleri uyguna bulun. İndirimli tuz ürünleri

Marka : Çankırı Tuz Lamba


Fiyatlar

Çankırı Tuzlamba ₺180,00 Kargo: ₺45,00 Siteye Git 10 ay önce

Yıldız, ışıklı ve gökyüzünde yer alan gök cisimleri arasında yer alsa da pek çok anlam içeren önemli kavramlar arasında yer almaktadır.

Yıldız, dünya tarihinin tüm dönemlerinde ülkelerin kültüründe yer almaktadır. Türkiye Cumhuriyeti bayrağımızın üzerinde de yıldız yer almaktadır.

Yıldız sembolü, tüm dünya da farklı anlamlar için kullanılmış olsa da bu anlamlar incelendiğinde genel olarak pozitif yönde olduğunu söylemek mümkün. Böyle pozitif anlamlar içeren ve oldukça sevilen bu kavramı biz de kaya tuzunu yıldızlaştırarak sizler için lamba haline getirdik ve ortaya yıldız tuz lambaları çıkmış oldu. 

Yıldız Tuz Lambasının Kullanımı

Özel olarak kaya tuzunun etkisinin başarılı bir şekilde gösterilmesi için işlenen Yıldız Tuz Lambası oldukça güzel tasarımı ile de dekoratif bir görünüm almıştır. Özel olarak ışıklı şekilde tasarlanan ve kullanımı oldukça basit olan bir üründür. Sorunsuz bir şekilde istenilen alana konulması ile etkisini göstermeye başlayacaktır. Lambası ile de çok güzel ve dekoratif bir görüntü sağlayacaktır. Bu ürün ve diğer farklı tasarımlardaki ürünler yaşanılan kapalı alanların çok daha temiz ve kaliteli bir havaya sahip olması ve çocuklarında bu alanda sorunsuz olarak yaşamasını sağlamaktadır

Son Baktığınız Ürünler