Kitaplık Tuz Lamba
search
  • Kitaplık Tuz Lamba

Kitaplık Tuz Lamba

Kitaplık Tuz Lamba en uygun fiyata burada. Sizde çankırı tuz lamba ürünleri uyguna bulun. İndirimli tuz ürünleri

Marka : Çankırı Tuz Lamba


Fiyatlar

Çankırı Tuzlamba ₺100,00 Kargo: ₺45,00 Siteye Git 8 ay önce

Tuz lambaları türleri içerisinde en dekoratif ürünler arasında yer alan kitap tuz lambası, sevilen kitap kapaklarının baskısı yapılabilir ürünler arasında yer almaktadır. Ayrıca ürün sade olarak da tercih edilebilir.

Sevilen yazarların sevilen kitapları üzerinde yer alan kapakların sipariş aşamasında açıklama kısmından ya da maillerimiz üzerinden gönderilmesi durumunda ilgili resimler basılabilecektir.

Laf olsun diye söylemiyoruz bu işin gerçekten kitabını yaptık :) :)

Kitap Tuz Lambası Kullanımı

Kapalı alandaki havanın temiz ve sağlıklı olması için alınacak Kitap Tuz Lambası kullanımı oldukça kolaydır. Alışveriş sonrası kısa sürede size ulaştırılacak olan ürünü açıp prize takarak etkisini hissetmeye başlayabilirsiniz. Odanın hava ile temas edecek bir yerine konulması ile kısa sürede havanın değişmesini sağlayacaktır. Başarılı bir şekilde tasarlanan ve oldukça dekoratif olan bu ürün uzun süreli kullanım sağlanabilecek ürünler içerisindedir. Sorunsuz bir şekilde geceleri zarif aydınlığından faydalanmak ve ortamın çok güzel görünmesini sağlamakta mümkündür. Özel olarak kaya tuzunun işlenmesi ile elde edilen bu ürün doğaldır ve hiçbir yabancı madde içermemektedir.

Son Baktığınız Ürünler