Doğal Tuz Lamba 7 KG
search
  • Doğal Tuz Lamba 7 KG

Doğal Tuz Lamba 7 KG

Doğal Tuz Lamba 7 KG en uygun fiyata burada. Sizde çankırı tuz lamba ürünleri uyguna bulun. İndirimli tuz ürünleri

Marka : Çankırı Tuz Lamba


Fiyatlar

Çankırı Tuzlamba ₺200,00 Kargo: ₺45,00 Siteye Git 9 ay önce

Diğer Ürün Özellikleri

Ürün Ana Maddesi     : Doğal Kristal Çankırı Tuzu

En                               : 15 cm

Boy                             : 27 cm

Ampul Özellikleri       : Nerox ya da General(2 yıl garantili)

Ampül Renk                : Klasik sarı renk gönderilmektedir. İsteğe bağlı yeşil, kırmızı, mavi renk seçenekleri mevcuttur. 

Kablo Özellikleri         :  3 yıl garantili, bakır iletken, 2m uzunluk, açma-kapama anahtarı

Kablo Renk                 : Beyaz, siyah

Kullanımı                    : 21 m² odalar için idealdir.

Taban maddesi           : Doğal Ahşap

Doğal kristal kaya tuzundan üretilen ve daha çok ortama salmış olduğu negatif iyonlar için tercih edilen ürün ortalama 25 m² alana kadar etkilidir. Ürün, Çankırı kaya tuzu mağarasından çıkarılan tuzlardan üretildiği için rengi pembe değil beyazdır. Bu nedenle himalaya tuz lambası türleriyle ilgisi bulunmamaktadır. Öte yandan üründe yer alan siyahımsı kısımlar doğal tuza ait doğal kildir. Tuzun radyasyon önleyici yönüne ilişkin açıklamalar içeriğinde ki kile bağlı olarak yapılmaktadır.

Doğal Tuz Lambaları da Farklı Renk Tonlarına Sahip Olabilmektedir

Gerçek Çankırı doğal tuz gece lambaları, el oyması ile Çankırı kristal kaya tuzundan üretilmektedir.  Doğal tuz lamba modellerinin rengi beyaz olsa da beyazın farklı tonlarına sahip olabilmektedir. Lambanın beyazın farklı renk tonlarına sahip olmasını tuzun içerisinde ki minerallerin dağılımında ki farklılıkla ilgili olduğunu söyleyebiliriz. Bu durum aynı mağarada ki tuzlar için de geçerlidir. Kristal kaya tuzu ile ilgili analiz yapılırken aynı mağaranın farklı yerlerinden tuz örnekleri alınabilmekte.

Sipariş edeceğiniz doğal tuz gece lambasının bembeyaz değil daha siyah tonlarda alınmasını tavsiye ederiz. Çünkü yapılan açıklamalara göre kil oranı yüksek yani siyah tonlarda ki doğal lambaların elektromanyetik dalgaların (radyasyonun) önlenmesi konusunda daha etkilidir.

Faydalı olması için ısınması şart!

Ürün içerisinde ki ampulün temel amacı ışık değil tuzun ısınmasını sağlamaktır. Çünkü doğal iyon lambaları ısınarak negatif iyon yayılımı sağlamaktadır.

7 kg ağırlığında ki üründen çok daha ağır ve dolayısıyla daha faydalı olan 8 Kg, 9 Kg ve 10 Kg ağırlığında ki doğal lambaları tavsiye edebiliriz. Ayrıca 8 kg ağırlığında ki doğal tuz lambası fiyatı kampanyalı olduğu için 7 Kg ağırlığında ki ürünle aynı fiyata sahiptir.

Gece Lambasına Alternatif Doğal Kristal Tuz Lambası

Tuz gece lambası başlıklı blog yazımızda da belirtildiği üzere doğal kristal tuz lambası modelleri, gece lambası olarak kullanılabilmektedir. Bu nedenle tuz gece lambası ismiyle de anılabilmektedir.

Orijinal Doğal tuz lambaları özellikle gece lambası olarak kullanıldığında ışıltısıyla daha rahat uyumamıza yardımcı olabilir. Bu ürün faydasının yanında gece lambasının tüm olanaklarından yararlanmamızı sağlayabilir

    

    

Son Baktığınız Ürünler