Saf  Bulaşık Makinesi Tuzu 2 Kg
search
  • Saf  Bulaşık Makinesi Tuzu 2 Kg

Saf Bulaşık Makinesi Tuzu 2 Kg

Saf Bulaşık Makinesi Tuzu 2 Kg en uygun fiyata burada. Sizde çankırı tuz lamba ürünleri uyguna bulun. İndirimli tuz ürünleri

Fiyatlar

Çankırı Tuzlamba ₺21,00 Kargo: ₺45,00 Siteye Git 2 gün önce

Tuz mağarasından çıkarılan kristal tuzlardan üretilen ve katkı maddesi içermeyen bulaşık tuzu, makinenizi kirece karşı korumada etkilidir.

Çankırı Saf Bulaşık Makinesi Tuzu

Mineral deposu olarak değerlendirilen kristal kaya tuzu farklı kullanım alanlarına sahip bulunmaktadır. Çankırı bölgesindeki tuz madenlerinden çıkartılan kaya tuzu 84 adet minerali bünyesinde barındırmaktadır. Tuz lambasından tuz değirmenine, ayak bakımından ağız ve diş sağlığına kadar geniş bir yelpazedeki ürün çeşitliliği bulunan kristal kaya tuzu bulaşık makinelerinde de kullanılmaktadır. Tuz madenleri havayla temas etmedikleri için doğal yapılarını korumayı başarmaktadır. Bu nedenle de kimyasal etkilere maruz kalmazlar. Kristal kaya tuzundan üretilen saf bulaşık makinesi tuzu temiz içeriğe sahiptir. Bulaşık makinesinin ömrünü uzatır. Aynı zamanda da performansının artmasına yardımcı olur. Kristal kaya tuzu, piyasadaki diğer tuzlar gibi kimyasal barındırmadığından sağlığa zararlı değildir. Deterjanın etki gücünü yükseltir. Bulaşık kalıntılarının kalmasını önler. Ayrıca, sudaki kireçlenme sorununa da çözüm bulur. Zira, minerallerden oluştuğu için kireç gibi dış faktörlerden oluşan zararlı içerikleri yok etmeyi başarmaktadır. Tabak, bardak gibi camdan ya da ince porselenden üretilen malzemelerin çizilmesini önler. Deterjanın bulaşıklara nüfuz etmesini sağlayarak; temizliğin kalitesini artırır. Tencere, tava ve çatal-bıçak takımlarında kullanılan metalin yıpranmamasını sağlar. Metal ürünlerde görülen yanık izlerinin kalıcı şekilde temizlenmesine yardımcı olur. Organik yapıdaki bulaşık makinesi tuzu mikrop ve bakteri oluşumunun da önündeki en büyük engel olmayı başarır. Kaya tuzu insanın ihtiyacı olan magnezyum, potasyum, bakır ve çinko gibi mineralleri bünyesinde taşımaktadır. En önemli hastalıklar ağız ve cilt yoluyla bulaşmaktadır. Bu nedenle bulaşıkların temizliğine dikkat edilmesi önem taşımaktadır. Yeterince temizlenmeyen mutfak malzemeleri hastalıkların kapısını aralamanıza neden olur. Deterjan gibi kimyasal ürünlerin bulaşıklarda kalıntı yapması halinde zehirlenmeye kadar çok sayıda tehlike ortaya çıkmaktadır. Bulaşık makinesi tuzu makinenin çalışma işlevi üzerinde etkilidir. Suyun kireçlenmesi önlenerek temizliğin seviyesi yükseltilmektedir. Kaya tuzunun doğal yapısı soydum klorürdür. Suyun sertleşmesini önlenerek makinenize güvenli bir alan sağlar. Kristal kaya tuzu çabuk eriyen yapısı nedeniyle makinenizin ekstra güç harcamadan bulaşıklara nüfus etmesine olanak tanır. Ayrıca, makinenin yumuşatıcı biriminde meydana gelen tıkanmayı da önlemektedir. Yüzde yüz doğal yapıdaki kristal kaya tuzu temizliğin anahtarı rolünü üstlenmektedir. 

Son Baktığınız Ürünler