GENÇ MUCİTLER 2 Renkli 7 yaş ve Üzeri
search
  • GENÇ MUCİTLER 2 Renkli 7 yaş ve Üzeri

GENÇ MUCİTLER 2 Renkli 7 yaş ve Üzeri

Marka : KODLAB YAYIN


Fiyatlar

Kodlab Yayıncılık ₺45,00 Kargo: ₺21,00 Siteye Git 7 ay önce

Teknoloji artık büyüklerin tekelinden çıkıp; gençlerin, çocukların dünyasına inmeye başladı. Bu değişimin hepimiz farkındayız. Fakat sadece farkında olmak yetmiyor. Düşünen, kodlayan, üreten nesillere olan ihtiyaç günümüzde devletin de desteği ile genç yaş aralığına kodlama, elektronik, robotik ve teknolojik eğitim konularının öğrenilmesini zorunlu kıldı. Biz de Genç Mucitler kitap serisinde anlaşılır bir dil ve eğlenceli görsel çizimler ile erken yaş gruplarının bu konuları öğrenmesine katkı sağlamak istedik.

Kitapta, basit seviyeden orta seviyeye kadar projelere yer verilmiş, böylelikle çocukların girişimci ve üretken yönleri ön plana çıkarılmak istenmiştir. Eserde yer alan projeler seçilirken, çocukların, projeleri günlük hayatta kolaylıkla yapabilmeleri ve projelere ait ürünleri kolaylıkla tedarik edebilmeleri amaçlanmıştır.

STEM ve Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uyumlu olan içeriklerimiz sayesinde kitaplarımız, hem çocuklarını bu konuda yönlendirmek isteyen ebeveynler için hem de eğitmenlerimiz için güzel bir kılavuz olacaktır.

1-Buton ile Led Kontrolü
2-Potansiyometre ile Ses Kontrolü
3-Yalan Makinası
4-Gelsin Işık, Dönsün Motor
5-Kırmızı Mavi, Kırmızı Mavi
6-Ne Olursan Ol 5 Volt Çıkarsın
7-Potansiyometre ile Led Parlaklığı Kontrolü
8-Seri ve Paralel Anahtarlar
9-Diyotu Ters Bağlama

Son Baktığınız Ürünler