SOLIDWORKS 2014 EĞİTİM KİTABI
search
  • SOLIDWORKS 2014 EĞİTİM KİTABI

SOLIDWORKS 2014 EĞİTİM KİTABI

Marka : KODLAB YAYIN


Fiyatlar

Kodlab Yayıncılık ₺120,00 Kargo: ₺21,00 Siteye Git 9 ay önce

Günümüz üretim şartlarında hayatımızın bir parçası olan bilgisayar ve bilgisayar teknolojileri, üretimin de vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Şimdilerde ise mesleki dallara özel, ek (Add-Ins) programların kullanılması herkesin bilmesi gereken temel şart olmuştur.

SolidWorks’ün tam anlamı ile üç boyutlu tasarım ve onu destekleyici birçok programları barındıran ve en kolay öğrenilebilen bir yazılım olduğu artık bilinen gerçektir. Popülerliği artan bu programın öğreniminde, kitap sizi başlangıç seviyesinden alıp, ileri seviye konuların anlatımı ile tasarım konusundaki bilgilerinizi arttıracaktır. Yazılı ve görsel dokümanları ile öğreniminizi kolaylaştıracağınıza inandığımız, DVD ekinde benzeri olmayan görsel uygulamalarla, sunum ve filmlerle konunun öğrenilmesi daha da kolaylaştırılmıştır.

• SolidWorks İçerisinde Yer Alan Tüm Araç Çubukları ve Özellikleri
• Her Konunun Anlatımını Destekleyen Şekiller
• Operasyonları, Uygulama Örneği Üzerinde Öğrenme
• Şekillerle Tüm Komutların Anlatımı ve Bölüm Sonlarında Uygulama Alıştırmaları
• SolidWorks’te Taslağa 3 Boyut Kazandırma (Part)
• Kalıp Çıkarma İşlemleri (Kalıp-Mold Araç Çubuğu ve Diğer Komutlarla Kalıp İşlemleri)
• Montaj ve Simülasyon İşlemleri (Assembly)
• Teknik Resim Komutları ve Şablonlar Hazırlama (Drawing)

SOLIDWORKS CEO'SUNUN KİTAP HAKKINDA GÖRÜŞLERİ

With SOLIDWORKS 2014 we’ve upheld our tradition of listening to customers by providing enhancements and functionality to help them simplify their lives and create the best products. This book is an invaluable resource for anyone seeking the latest information and benefits of SolidWorks software to help improve product design, and ultimately drive more business.

SOLIDWORKS 2014 sürümünde kullanıcılarımızdan geri bildirim alarak, yazılımın mevcut özelliklerini iyileştirmek ve yeni özellikler ekleyerek, en iyi ürünü üretmelerine yardımcı olmak için her zaman olduğundan daha fazla çaba harcadık. Bu kitap SolidWorks yazılımı hakkında en güncel bilgileri arayanlar ve yazılımı daha iyi kullanarak, ürün tasarımı becerilerini geliştirip, daha fazla iş üretmeyi amaçlayanlar için eşssiz bir kaynaktır.

Bertrand Sicot
CEO - SolidWorks

Son Baktığınız Ürünler