3ds Max Görsel Eğitim DVD 2010
search
  • 3ds Max Görsel Eğitim DVD 2010

3ds Max Görsel Eğitim DVD 2010


Fiyatlar

Fiyat bulunamadı

Tasarımcılığın, günümüz de en yaygın mesleklerden biri haline gelmesiyle piyasada bir çok 3D Modelleme yazılımları boy göstermeye başlamıştır. Bunların başında önemli bir yere sahip olan 3ds Max Yazılımının 13 saat boyunca anlatıldığı eğitim setimiz sayesinde 3D Studio Max Temel Eğitimine sahip olacaksınız.
Eğitim setimizi izleyerek, 3ds Max programının temel arayüz bilgilerine sahip olacak, temel kullanım mantığını kavrayarak model çizme ve düzenleme yöntemlerini öğrenebileceksiniz. Model oluştururken kullanacağınız araçlar hakkında bilgi alıp 3ds Max programını yönetme konusunda kendinizi geliştirebileceksiniz.
Eğitim setimiz ile öğrendiğiniz ve modellediğiniz parçalarınız üzerinde malzeme tanımlama işlemleri ve kaplama yöntemleri ile kütüphanelerin kullanımını göreceksiniz.
3ds Max içerisinde oluşturduğunuz parça modellerine malzeme atama niteliklerini kazandırdıktan sonra Render öncesi ışık, aydınlatma özelliklerini öğrenecek ve temel ayarları sonrası parçalarınızın aydınlatılmasını sağlayabileceksiniz.
Oluşturmuş olduğunuz tüm modeller üzerinde malzeme atama ve ışıklandırma fonksiyonlarından sonra Parça üzerinde render alma yöntemleri ve ayarlarını öğrenecek, 3ds Max Render Motorunun başarısını bizzat keşfedeceksiniz.
Eğitim İçeriği;
- 3ds Max Arayüzü ve Kullanımı
- Nesne Seçimi , Nesne Dönüştürme
- Temel, Parametrik ve Mesh Modelleme
- 2D Splineler…
- Malzeme Oluşturma ve Kaplama
- Işıklandırma
- Render Alma ve Ayarlar
- Basit Örnek Uygulamalar
DVD İçeriği
- 3ds Max 2010 Eğitim Videoları
- Örnek Uygulama Videoları
- 3ds Max Deneme Sürümü
- 3ds Max Örnek Dosyalar
- Malzeme ve Kaplama Kütüphaneleri