After Effects CS5 Sesli ve Görüntülü Öğretim Seti
search
  • After Effects CS5 Sesli ve Görüntülü Öğretim Seti

After Effects CS5 Sesli ve Görüntülü Öğretim Seti


Fiyatlar

Fiyat bulunamadı

After Effects CS5 Seti (8 CD - 22 Saat Anlatım)

After Effects CS5 Öğretim setimiz, yine After Effects CS3 setinde olduğu gibi sıfırdan öğretmeye başlayan setimizdir. After Effects CS5 Öğretim setimizi özellikle, After Effects CS3 öğretim setimizi alanlar da dikkat edilerek hazırlandı. Önceki setimiz CS3 alanların istekleri CS5 setinde eklendi. CS3 setimizde patlama ve yanma efektleri anlatılmamıştı, eklendi. Kodlama ile ilgili detay isteniyordu, eklendi. Daha bir çok konu eklendi.

After Effects CS5 Programında özellikle 3 Boyuta çok önem vermişler ve eklemişler. After Effects''e gerçekten mükemmel özellik katmış olan 3 Boyutun yeni özellikleri, set içersinde ayrıntıları ile birlikte anlatılmaktadır.

CS5 te katılmış olan Roto Brush özelliği, hareketli videolarda mask yapmada inanılmaz kolaylıklar getirmiştir. Bu sayede sizin hareketli videolarda yapacağınız masklama sisteminde harcayacağınız zaman, minumuma indirgenmiştir. Bu özellikler tüm detayları ile set içersinde anlatılmıştır.

Özetlemek gerekir ise daha önce After Effects CS3 Öğretim setimizi alanlara seti almalarını tavsiye ediyorum. Çünkü, burada CS3 teki anlatılmayanlar ve eksik kalanlar anlatıldı. Çeşit olması açısından CS3 tekilerden farklı örnekler yapıldı. Eğer After Effect setimizi yeni alacaksanız; hangisini alırsanız alın kesinlikle öğrenirsiniz. Ancak, ben her iki seti de almanızı tavsiye ediyorum. CS5 setimiz ile programı rahatlıkla öğrenebiirsiniz. CS3 setimiz ile bol bol anlatımlı uygulama yaparak pekiştirebilirsiniz.

Tüm anlatılan uygulamaların hem projesi hem de materyalleri CD içersinde bulunmaktadır.