SQL SERVER 2019 EĞİTİM KİTABI
search
  • SQL SERVER 2019 EĞİTİM KİTABI

SQL SERVER 2019 EĞİTİM KİTABI

Marka : KODLAB YAYIN


Fiyatlar

Kodlab Yayıncılık ₺56,25 Kargo: ₺21,00 Siteye Git 8 ay önce

Microsoft'un veri platformu SQL Server 2019, çığır açan özellikleri ve yenilikleriyle karşımızda. Geliştirilmiş performans yetenekleri, güvenlik, entegre raporlama ve analitik yetenekleri; SQL Server 2019’un bu yenilikleri arasında.

Yazılım geliştiriciler için veri tabanını bilmek, bunu yönetmek işin en önemli parçasını oluşturmaktır.  Kitabın içerisinde yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz birebir örnekler bulacaksınız. Sorguları ve adımları birebir uygulamanız halinde sonuca ulaşabileceksiniz. Kurumunuzun eksiksiz bir resmini görmek için ilişkisel, ilişkisel olmayan, yapılandırılmış ve yapılandırılmamış verilerinizde Apache Spark’ı yerleşik olarak içeren SQL Server 2019’u kullanıp sorgular yürütebilir, tüm verilerinizden iç görüler elde edebilirsiniz.

SQL Server 2019, hızlı ve güvenilir bir veri tabanı olarak karşımıza geldi. Gerçekten birçok veri tabanına göre kolay kullanımı, hızı ve güvenliği ile SQL Server rakiplerinin çok önündedir. Bu kitapta sizlere, kolay ve etkili bir kullanım sunan SQL SERVER 2019’u anlatmaya çalıştım.

SQL Server 2019, güçlü SQL Server'ın en son sürümüdür. 2019, çok sayıda yeni özelliğin yanı sıra mevcut özelliklerde yapılan geliştirmelerle birlikte heyecan verici bir SQL Server Veri Platformu sunmaktadır. Bu kursta, SQL Server 2019'daki tüm yeni özelliklerini ve geliştirmelerini inceleyebilecek ve bu özellikleri nasıl kullanabileceğimizi uygulamalı olarak öğrenebileceksiniz.

  

Veri tabanı kavramı

SQL Server kurulumu

T-SQL

Veri tipleri

İlişkisel veri tabanı

Tablo kavramı

Join

View

Stored Procedure

Fonksiyonlar

Full Text Search

Veri işleme sorguları

Trigger

Synonyms

İstatistik

Linked Server

Index

XML

Xquery

Yedekleme

Güvenlik

Snapshot

Policy Management

Son Baktığınız Ürünler