DJI Mini 2 Fly More Combo EU Drone
search
  • DJI Mini 2 Fly More Combo EU Drone
  • DJI Mini 2 Fly More Combo EU Drone
  • DJI Mini 2 Fly More Combo EU Drone
  • DJI Mini 2 Fly More Combo EU Drone

DJI Mini 2 Fly More Combo EU Drone

180 derece görüntü alma ve telefondan kumanda edebileceğiniz profesyonel drone. Beyaz renkli ve sağlam bir yapıda yapılmıştır.


Bağlantı:

Wifi

Kamera:

check Var

Fiyatlar

D&R ₺12.499,00 Ücretsiz Kargo Siteye Git 2 yil önce

Güçlü ve Hafif

Etkiyici performans, çarpıcı görüntü kalitesi ve yaratıcı videolar sadece birkaç dokunuş uzaklıkta. Hayatınızda size ait olanları kolayca kaydederek yepyeni bir bakış açısına sahip olun.

 

Hayatta yalnızca bir kez seyahat edebildiğimiz birçok yer var. Benzersiz bir bakış açısı için DJI Mini 2'yi yanınızdan ayırmayın ve seyahatlerinizden en iyi şekilde yararlanın.

 

Hafif Ama Özgür

DJI Mini 2 ne kadar hafif? Yalnızca 249 gr. olan DJI Mini 2 avucunuzda bir elma kadar yer kaplar. Kompakt ve kullanışlı Mini 2 ideal bir seyahat arkadaşısıdır. '

 

Küçük Ama Güçlü

Taşınabilir bir hafifliği ve gelişmiş özellikleri sayesinde DJI Mini 2, nerede ve nasıl çekim yapmak isterseniz isteyin tam bir özgürlük sağlar.

 

4x Zoom

Hayalinizdeki çekim için çok yaklaşmanızı gerek yok. 4x dijital zoom, farklı mesafe ve kompozisyondaki çekimker arasında geçiş yaparken daha güvenli ve daha rahat çekim yapmanızı sağlar.

 

Panorama

Geniş açı 180° ve Sphere panoralamalarından birini seçin. DJI Mini 2 geri kalan işleri halledecek ve anında panoramik bir şaheser oluşturacaktır.

 

FlySpot

Nerede uçuş yapacağınıza karar veremediniz mi? Karar vermek artık zor değil.

 

Geliştirilmiş Fotoğraf

DJI Fly uygulaması akıllı, yerleşik, fotoğraf optimizasyonuna sahiptir. Uygulama, bir fotoğraf indirdikten sonra görüntü kalitesini otomatik olarak arttırarak canlı renler ve çarpıcı ayrıntılar sunar.

 

Etkileyici Görüntüler

Anılarınızı bir tuşa basarak yeniden oynatın. 4K / 30fps video çekim özellikli ve 3 axis'li gimbal ile birlikte Mini 2, uçuşunuz ne kadar maceralı olursa olsun, sürekli olarak pürüzsüz, çarpıcı görüntü kalitesi sağlar.

 

Quıckshots: Anında Ustalaşın

Sadece birkaç dokunuşla DJI Mini 2, doğrudan sosyal medyada paylaşmak için profesyonel düzeyde videoları otomatik olarak çeker ve kaydeder. İster yeni başlayan ister daha deneyimli bir kullanıcı olur, DJI Fly uygulaması eksiksiz etkileyici sonuçlar elde etmenize yardımcı olur: zDronie, Helix, Rocket, Circle, Boomerang"

Diğer Özellikler

Bağlantı:

Wifi

Kamera:

check Var

Son Baktığınız Ürünler