Aqua de la nature Chlorella Bitkisel Kapsül 500 mg x 90 Adet
search
  • Aqua de la nature Chlorella Bitkisel Kapsül 500 mg x 90 Adet

Aqua de la nature Chlorella Bitkisel Kapsül 500 mg x 90 Adet

Chlorella (yeşil yosun) nedir?Chlorella % 50-60 protein, A, B1, B2, B3, B5, B6, İnositol, Biotin, Folik asit, PABA, B12, C ve E vitaminlerini içerir. Magnezyum, Kalsiyum, Potasyum, Fosfor, İyot, Çinko, Demir, Selenyum, Krom ve Bakır mineralleri


Fiyatlar

Akuatik ₺199,00 Kargo: ₺30,00 Siteye Git 9 ay önce

Chlorella (Klorella – Yeşil Yosun) nedir?

Chlorella yeşil alglerden küre veya elips şeklinde mikroskobik bir alg (yosun) türüdür. Kuzeni Spirulina gibi Chlorella da 2,5 milyar yıldır genetik yapısı değişmeyen ender canlılardan biridir. 1890 yılında Hollandalı bilim adamları tarafından keşfedildi. Günümüzde Almanya, Amerika, Kanada, Japonya gibi ülkelerde besin desteği olarak kullanılmaktadır.

Chlorella Mikroskop

Chlorella içeriği
Chlorella (Klorella Yosunu), 20’den fazla vitamin, mineralin yanı sıra bol miktarda doğal beta-karoten, alfa-karoten ve lutein içermektedir. Chlorella, %50-60 oranında protein, A, B1, B2, B3, B5, B6, İnositol, Biotin, Folik asit, PABA, B12, C ve E vitaminlerini içerir. Magnezyum, Kalsiyum, Potasyum, Fosfor, İyot, Çinko, Demir, Selenyum, Krom ve Bakır mineralleri, amino asitleri ve nükleik asitleri (RNA & DNA) içeren süper besindir. Chlorella bu içeriğini saf, katkısız ve doğal olarak mükemmel bir denge içerisinde barındırır ve tek başına bile tam bir besindir. Bütün bitkilerden daha yüksek oranda (%3) klorofil içerir.

Chlorella Kapsül

aqua de la nature® Chlorella Bitkisel Kapsül 500 mg sayesinde Chlorella etkisini en iyi şekilde deneyimleyebileceksiniz. Süper besin olarak da bilinen Chlorella’yı günlük yaşamda kolay şekilde kullanma olanağı veren bu özel kapsül tamamen bitkisel olması sayesinde doğal bir kullanım sunuyor.

İçeriği açısından yüksek faydalar taşıyan Chlorella, vitamin, mineral, karoten, lutein içeriyor. Magnezyum, kalsiyum, potasyum, fosfor, iyot, demir, çinko, krom ve bakır mineralleri bakımından da zengin olan Chlorella’yı kapsül formunda çok kolay bir şekilde tüketebilirsiniz.

Herkese hitap eden kolay kullanım sunan yapısı ile birlikte günlük yaşamda ihtiyaç duyduğunuz her an tüketim sağlayabilirsiniz. Özel olarak üretilmesi sayesinde doğallığını koruyan Chlorella faydaları ve zengin içeriği ile tam bir besin takviyesi olarak öne çıkıyor.

Yüksek kalitede içeriği ile diyet ve spor yapanlar daha sağlıklı yaşamak isteyenlere kadar hitap eden bu özel ürün Chlorella satın al seçeneği ile sorunsuz şekilde satın alınıp doğrudan kullanılabiliyor. Kapsül formunda olduğu için doğrudan tüketime uygundur. Ürün hayvansal gıda içermediği için vejetaryenler için de uygundur.

Üretimde üst seviyede Kalite Güvence Sistemi uygulanmaktadır (ISO 9001, ISO 22000, GMP, Helal Sertifikası).

Kullanım önerisi: Günde 3‑4 kapsül bol su ile kullanmanız önerilir. Önerilen 3‑4 kapsülü sabah tek seferde de alabilirsiniz.

Ürün içeriği: Her bir cam ambalajda 90 adet bitkisel kapsül içerisinde 500'er mg %100 saf Chlorella vulgaris bulunur.

Ürün ambalajı: Body sleeve etiketle kaplı 190 cc cam ambalaj

Ürün formu: Bitkisel kapsül

Uyarılar:

  • Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarını aşmayınız.

  • Oda sıcaklığında, rutubetsiz, serin ortamda, güneş ışınlarından koruyarak, çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

  • Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez.

  • İlaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amaçlı kullanılmaz.

  • Hamilelik, emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanımı esnasındaki kullanım için doktorunuza başvurunuz. 

  • İçeriğindeki bir bileşene karşı alerjiniz varsa kullanmayınız.

Son Baktığınız Ürünler