Algamax Spirulina Yosun & L-Carnitine Kapsül
search
  • Algamax Spirulina Yosun & L-Carnitine Kapsül

Algamax Spirulina Yosun & L-Carnitine Kapsül

Spirulina Yosun & L-Carnitine Spirulina (Mavi-Yeşil Yosun) özel havuzlarda yetiştirilip yıkandıktan sonra hiçbir kimyevi işleme tabi tutulmadan kurutulup L-Carnitine ile birlikte kapsül halinde paketlenmektedir.

Fiyatlar

Akuatik ₺190,00 Kargo: ₺30,00 Siteye Git 9 ay önce
Spirulina Nedir?
Spirulina (Mavi-Yeşil Yosun) özel havuzlarda yetiştirilip yıkandıktan sonra hiçbir kimyevi işleme tabi tutulmadan kurutulup L-Carnitine ile birlikte kapsül halinde paketlenmektedir. 

Spirulina doğal bitkisel bir gıda, düşük kalorisi ve içerdiği biotin, B12 vitamini, demir, e vitamini, a vitamini, beta-karoten, protein ve doğal multivitamin özelliği ile diyet, zayıflama programlarında eksik alınan besinlerin yerine konmasında kullanılabilecek bir besin takviyesidir.

L-Carnitine
Özellikle sporcuların ve zayıflamak isteyen kişilerin favori besin desteği olan L-Carnitine’in (Karnitin) yağ yakmanın ve zayıflamanın yanı sıra vücutta birçok fonksiyonu vardır. Bunun nedeni temel fonksiyonlarından birinin vücutta yağ yakımında kullanılıyor olmasıdır. BT vitamini olarak da tanımlanan bir besin bileşenidir. Fakat vücutta üretildiği için de vitamin olarak adlandırılmıyor. Yapı olarak protein yapı taşı olan amino asitlere de benzer fakat protein yapısına da girmediği için protein olarak da kabul edilmez. Karnitin, vücudumuza giren besinlerin enerjiye çevrilmesinde ve yağ yakımında rol oynayan önemli bir besin maddesidir. 

Özel formülü ile kilo kontrolüne yardımcı olacak ALGAMAX Spirulina Yosun & L-Carnitine Kapsül içerdiği önemli besinlerle de öne çıkıyor. Spirulina ve L-Carnitine içeriği sayesinde zengin besin değerlerine sahip olan bu özel kapsül günlük yaşamda pratik şekilde vücudunuzun ihtiyaç duyduğu besin değerlerini takviye etmede etki gösteriyor.


Spirulina ve L-Carnitine etkisi sayesinde güçlü bir takviye bulabileceğiniz gibi aynı zamanda kilonuzu kontrol etmekte de destek bulacaksınız. Doğal ve üst kalitede yapılan özenli üretim aşamaları sonucunda oluşturulan bu ürün yetişkinler için uygundur. Özellikle spor yapan ve zayıflamak isteyenlere yönelik hazırlanmıştır. Spor ve diyet yapanların gözde besin takviyesi olan L-Carnitine yağ yakımına ve zayıflamaya yardımcı olduğu gibi vücutta etkinliği azalan L-Carnitine’i desteklemektedir. Özellikle vücuda giren besinlerin yağ olarak depolanması yerine enerjiye kısa sürede dönüştürülmesini sağladığı için çok önemli besinlerden birisi halinde öne çıkmaktadır.


Yüksek verimlilik sunan bu özel ürün Spirulina ve L-Carnitine faydaları açısından özel bir deneyim sunmayı başarıyor. İki özel besinin bir araya getirilerek bitkisel kapsüllerde sunulması sayesinde kullanımı açısından kolaylıklar elde edebilirsiniz. 


Üretimde üst seviyede Kalite Güvence Sistemi uygulanmaktadır (ISO 9001, ISO 22000, GMP, Helal Sertifikası).

Kullanım önerisi: Günde 3-4 kapsül bol su ile tüketmeniz önerilir. Spor öncesi 3‑4 kapsülü tek seferde veya sabah ve akşam öğünü öncesi 2'şer kapsül bol su ile tüketebilirsiniz.

Ürün içeriği: Her bir cam ambalajda 90 adet bitkisel kapsül içerisinde 500'er mg %100 saf Spirulina platensis ve L-Carnitine bulunur.

Ürün ambalajı: Body sleeve etiketle kaplı 190 cc cam ambalaj

Ürün formu: Bitkisel kapsül

Uyarılar:

  • Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarını aşmayınız.
  • Oda sıcaklığında, rutubetsiz, serin ortamda, güneş ışınlarından koruyarak, çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.
  • Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez.
  • İlaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amaçlı kullanılmaz.
  • Hamilelik, emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanımı esnasındaki kullanım için doktorunuza başvurunuz. 
  • İçeriğindeki bir bileşene karşı alerjiniz varsa kullanmayınız.

Son Baktığınız Ürünler