Algee Spirulina Yüz Bakım Nemlendirici Krem 50 ml
search
  • Algee Spirulina Yüz Bakım Nemlendirici Krem 50 ml

Algee Spirulina Yüz Bakım Nemlendirici Krem 50 ml

Zengin protein, vitamin, mineral içeriğiyle bilinen doğal Spirulina, aromatik yağlar ve bitki ekstresi ile özel olarak formüle edilmiş bir cilt bakım kremidir. Cildinize nüfus ederek beslemeye ve canlandırmaya yardımcı olur. İlk kullanı


Fiyatlar

Akuatik ₺89,00 Kargo: ₺30,00 Siteye Git 1 yil önce

Algee® Spirulina Yüz Bakım Nemlendirici Krem 50 ml ile cildinize doğal ve çok etkili bir bakım yapma olanağı bulabilirsiniz. Zengin içeriği ile öne çıkan Spirulina'nın aromatik yağlar ve bitki ekstreleri ile özel karışımından oluşan bu doğal içeriklere sahip krem cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı almasına yardımcı olur. Doğal Spirulina krem sayesinde cildiniz çok daha parlak, canlı ve güzel bir görünüme kavuşabilir.

Cildin doğal ve güzel görünmesi için gerekli olan bileşenlerin bir araya getirildiği bu özel krem mineral, vitamin, çinko, selenyum ve kalsiyum açısından oldukça zengin olan Spirulina ile formüle edilmiştir. Tüm bileşenler kremin içeriği sayesinde doğal halde bulunduğundan cildinize sağlıklı ve özel bir bakım yapmak isteğinize bu krem doğru sonuçlar verebilir.

Spirulina krem kullanmak isteyenler için beklentilerini karşılayan bu kremi düzenli kullanım ile birlikte etkisini hissedebileceksiniz. Spirulina ile geliştirilen ilk yüz bakım kremi olan bu ürün doğallığı en güzel haliyle cildinizde hissetmeniz için özel bir katkı sunuyor. Dengeleyici ve canlandırıcı etkisi ile cildinizin her zaman istediğiniz gibi olmasını sağlıyor.

<span">algee® Spirulina Yüz Kremi, Türkiye’de Spirulina yosun ile geliştirilmiş ilk ve tek yüz kremidir.

Üretimde üst seviyede Kalite Güvence Sistemi uygulanmaktadır (ISO 9001, ISO 22000, GMP, Helal Sertifikası).

Kullanım önerisi: Yeterli miktarda Spirulina Yüz Kremi'ni cildinize dairesel hareketlerle nazikçe masaj yaparak uygulayın.

Ürün içeriği: Parfüm, silikon, boya, paraben içermez.

Ürün ambalajı: 50 ml plastik ambalaj

Ürün formu: Bitkisel Yüz Kremi

Uyarılar:

  • Ürünü güneş ışınlarından uzak tutunuz.
  • Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

Son Baktığınız Ürünler