Algee Spirulina Yoğun Bakım Saç Kremi 400 ml
search
  • Algee Spirulina Yoğun Bakım Saç Kremi 400 ml

Algee Spirulina Yoğun Bakım Saç Kremi 400 ml

algee® Spirulina Yosun Doğal Bitkisel Saç Kremi zengin protein, vitamin, mineral içeriğiyle bilinen bitkisel katkısız Spirulina, zeytin yağı, aromatik yağlar ve bitki ekstresi ile özel olarak formülize edilmiş bir saç kremidir. Saçı

Fiyatlar

Akuatik ₺69,00 Kargo: ₺30,00 Siteye Git 11 ay önce

algee® Spirulina Yosun Doğal Bitkisel Saç Kremi zengin protein, vitamin, mineral içeriğiyle bilinen bitkisel ve katkısız Spirulina, aromatik yağlar, bitki suları ve bitki ekstresi ile özel olarak formüle edilmiş bir saç kremidir. Saçınızı besleyerek kolay şekil vermenizi ve kolay taramanızı sağlayacak bir saç kremidir.

algee® Spirulina Yoğun Bakım Saç Kremi 400 ml saçlarınıza ihtiyaç duyulan bakımı sağlaması açısından büyük katkıda bulunuyor. Spirulina içeriğinin yanında zeytin yağı, aromatik yağlar, bitki suları ve bitki ekstresi ile zenginleştirilmiş olan bu özel saç bakım kremi sayesinde saçlarınıza özel bakım yapabileceksiniz.

Özel olarak geliştirilen içeriği sayesinde etkili saç bakım kremi isteyenlere hitap eden ürün saçlarınızın daha parlak ve güçlü olmasına yardımcı oluyor. Spirulina yüksek bileşen değerleriyle saç için de oldukça önemlidir. Kırılan saçları onarmakta, yıpranmış saçları canlı, hacimli görünüme kavuşturmada ve saç diplerinin güçlenmesinde yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda saçlarınıza kolay şekilde vermeniz ve kolay şekilde taramanız için de ihtiyaç duyduğunuz kolaylığı sağlayacak özellikler göstermektedir.

Tüm saç tipleri için uygun olarak geliştirilen doğal saç bakım kremi sayesinde Spirulina’nın harika etkisini saçlarınızda hissedebileceksiniz. Özel yapısı ile kullanıldığı ilk andan itibaren farkı gösterecek olan bu özel saç kremi aynı zamanda hoş kokusu sayesinde de kendinizi iyi hissetmeniz için büyük bir katkı sunacak.


algee® Spirulina Saç Kremi, Türkiye’de Spirulina yosun ile geliştirilmiş ilk ve tek saç kremidir.

Üretimde üst seviyede Kalite Güvence Sistemi uygulanmaktadır (ISO 9001, ISO 22000, GMP, Helal Sertifikası).

Kullanım önerisi: Islak saçınıza dairesel hareketlerle yaklaşık 20 saniye masaj yaparak uygulayıp 5 dakika bekledikten sonra su ile durulayın.

Ürün içeriği: Parfüm, silikon, boya, paraben içermez.

Ürün ambalajı: 400 ml plastik ambalaj

Ürün formu: Bitkisel Saç Kremi

Uyarılar:

  • Saçlarınızı çok sık yıkamayınız. Çok sık yıkamanız saç derinizdeki yağ dengesini bozacaktır.
  • Saçlarınızı duştayken bir tarakla tarayınız.
  • Saçlarınızı sıcak suyla değil ılık suyla yıkayınız.
  • Şampuan şişesini güneş ışınlarından uzak tutunuz.
  • Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

Son Baktığınız Ürünler